Przewóz osób do Belgii, Holandii i Niemiec

Przewozimy osoby do Belgii, Holandii i Niemiec. Podróżujących odwozimy pod wskazany adres dbając o ich komfort i bezpieczeństwo.

Podróż odbywa się w komfortowych warunkach z dostępem do tv czy internetu. Dajemy możliwość zatrzymania się w największych miastach Europy.

Zabierzemy Państwa z pod wskazanego adresu i dowieziemy pod same drzwi na miejscu. Posiadamy niezbędne uprawnienia do świadczenia usług przewozowych. Uprzejmi i doświadczeni kierowcy zadbają o Państwa bezpieczny przejazd. Nowe, Bogato wyposażone auta zwiększą komfort w najdalszej podróży. Maksymalnie krótkie trasy dostosowane pod klientów.

Oferujemy trasy :

Polska –  Niemcy od 50 €, Polska – Holandia od 50 € , Niemcy - Polska od 50 €, Polska – Antwerpia (Belgia) od 40 €  przez cały tydzień !!!

Możliwość zatrzymania się w takich miastach jak : Amsterdam , Haga, Roterdam, Dordrecht, Tilburg, Ultrecht, Amersfort, Aperldoom, Hengelo, Bergen op zoom, Breda, Eindhoven, Venlo, Antwerpia, Bruksela, Gent, Kortrijk, Brugia, Knokke, Ostende, Liege, Hasselt, Leuven, Genk, Geel, Magdeburg, Brunszwik, Hanower, Bielefeld, Dortmund, Kolonia, Duiburg, Osnabruck.

W celu ustalenia szczegułów zapraszamy do kontaktu po wskazanymi  numerami telefonów: PL + 48 797-170-007

Przewóz osób do Belgii, Holandii i Niemiec

 

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net